Skip to content
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
riešenie

Jazdný štýl

Modul Jazdný štýl umožňuje porovnávať mieru ekonomickej jazdy medzi jednotlivými vodičmi aj medzi jednotlivými vozidlami. Miera ekonomickej jazdy je vyjadrená prostredníctvom parametrov ako brzdenie, zrýchľovanie, rýchly prejazd zákrutami a podobne.

objavte ďalšie

"podmoduly"

Súčasťou modulu sú podmoduly Hodnotenie vodičov a Hodnotenie vozidiel, ktoré slúžia na analýzu jazdných štýlov z pohľadu vodiča alebo z pohľadu objektu.

moduly jazdný štýl

Hodnotenie vodičov poskytuje v tabuľkovej aj grafickej podobe porovnanie jazdných štýlov jednotlivých vodičov. Po výbere konkrétneho vodiča sa zobrazí podrobný prehľad parametrov jazdného štýlu daného vodiča so zoznamom vozidiel, na ktorých jazdil.

Hodnotenie vozidiel poskytuje informáciie o ekonomickosti jázd na zvolenom vozidle vo vybranom období. Spolu s podrobnou analýzou brzdení, rozjazdov, rýchlosti či spotrebe. Informácia je doplnená o mená vodičov, ktorí vo zvolenom období vozidlo používali.

Využitie v odvetviach

Modul Jazdný štýl je vhodný pre všetky segmenty, v ktorých je dôležité vyhodnocovať jazdný štýl z pohľadu vodiča ako aj vozidla.

prehľad

modulov

Kľúčom k hladkému chodu vašej spoločnosti, správnym manažérskym rozhodnutiam a celkovému úspechu vášho biznisu je získanie a následná analýza najdôležitejších dát o vašich vozidlách. Fleetware vám ponúka nielen prístup k týmto dátam, ale tiež komplexné zastrešenie a zjednodušenie všetkých štandardných aj individuálnych procesov pri správe vozového parku vo vašej spoločnosti.

riešenie

Štandard

riešenie

Plus

riešenie

Prémium

kontaktný formulár

*tieto polia sú povinné