Skip to content
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
odvetvie

Objekty

Prostredníctvom našej intuitívnej aplikácie budete mať vždy aktuálne informácie o polohe vášho kontajnera doplnené o podrobnosti z trasy, detaily zákazky, či parametre, ktoré musí preprava spĺňať. Od zabezpečeného uzatvorenia kontajnera, cez sledovanie dodržiavania teplotných pomerov, až po vlastné špecifické požiadavky. Systém fleetware vám poskytne komplexný prehľad o všetkých objektoch s históriou a výstupmi vhodnými ako podklad pre fakturáciu či interné spracovanie dát.

objavte

Špeciálne moduly

Vďaka nášmu inovatívnemu riešeniu a jeho širokej palete modulov pracujete efektívnejšie. Bez námahy dokážete vďaka celistvým informáciám presne určiť príležitosti na zníženie nákladov. Vlastné notifikácie a systémové upozornenia odbremenia vašu myseľ, čím sa manažment sledovaných objektov stane hračkou. Na mieru šité funkcionality systému zjednodušia dennú agendu a zabezpečia plynulý chod.

Online
Read More


Sledovanie vozidiel v reálnom čase s informáciami o chode motora, rýchlosti, polohe či type jazdy.

➤➤➤

Offline
Read More


Prierez aktivít v priebehu celého dňa. Všetky informácie o aktuálnom stave objektu aj na mapovom podklade.

➤➤➤

Analýza objektov
Read More


Detailný prehľad priebehu jazdy, či jázd spolu s informáciami o aktivácii sledovaných vstupov. Všetko s prehľadom o stave a hladine PHM.

➤➤➤

Reporty
Read More


Prehľadný zoznam štandardných, manažérskych aj vlastných reportov. Výstupy môžete exportovať do rôznych formátov XLS, PDF, XML.

➤➤➤

pasportizácia nádob
Read More


Možnosť priradiť jedinečný identifikátor ku konkrétnej zbernej nádobe pre sprehľadnenie využívania služieb zberu.

➤➤➤

incidenty
Read More


Správa incidentov od neštandardných činností a udalostí až po úzko špecifické podmienky dodržiavania parametrov výkonu vozidla.

➤➤➤

cwi moduly
Read More


Komplexné riešenie pre pasportizáciu rôznych typov objektov.

➤➤➤

Previous
Next

Hardwérové riešenie

integrácie

Zlepšite vlastný výkon a znížte mesačné prevádzkové náklady vďaka jednoduchej integrácii a ľahko prístupnému prevádzkovému prehľadu. Naše inteligentné softvérové riešenie priamo komunikuje s aplikáciami, systémami a poskytovateľmi služieb.

spoznajte aj ďalšie

odvetvia

kontaktný formulár

*tieto polia sú povinné