Skip to content
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
riešenie

Analýza polohy objektov

Modul slúži na analýzu pozícií objektov v určenom časovom úseku. Poskytuje informácie o polohách objektov v určených lokalitách. Poskytuje informácie o státí viacerých objektov na jednom mieste v rovnakom čase. Želané, či neželané prekrývanie jázd viacerými vozidlami. Opakované, či viacnásobné neefektívne prejazdy rovnakými lokalitami.

objavte ďalšie

"podmoduly"

Podrobná analýza je k dispozícii v dvoch “podmoduloch”, kde v prehľadnej tabuľke identifikujete požadované informácie.

Moduly Analýza polohy objektov

Kompletný zoznam vozidiel, ktoré sa nachádzali v danej lokalite v určenom časovom okne. Zoznam je zodradený podľa ŠPZ a časov. Veľmi rýchlo identifikujete to, čo hľadáte.

V záložke môžete podľa potreby zapnúť, či vypnúť zobrazovanie jednotlivých udalostí a vstupov podľa toho, ktorú informáciu chcete zobraziť. Jednotlivé udalosti sa zobrazujú podľa času ich výskytu a s informáciou o prejdenej vzdialenosti.

objavte

funkcie

Modul slúži na detailné analyzovanie polôh objekto. Mapová časť s tabuľkovou časťou poskytnú komplexný detail.

využitie v odvetviach

Modul je určený pre všetky segmenty – všade tam, kde je potrebné analyzovať polohu objektov voči parametrom, ktoré sa menia.

prehľad

modulov

Kľúčom k hladkému chodu vašej spoločnosti, správnym manažérskym rozhodnutiam a celkovému úspechu vášho biznisu je získanie a následná analýza najdôležitejších dát o vašich vozidlách. Fleetware vám ponúka nielen prístup k týmto dátam, ale tiež komplexné zastrešenie a zjednodušenie všetkých štandardných aj individuálnych procesov pri správe vozového parku vo vašej spoločnosti.

riešenie

Štandard

riešenie

Plus

riešenie

Prémium

kontaktný formulár

*tieto polia sú povinné