Skip to content
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
riešenie

Komunikácia

Modul Komunikácia zobrazuje kompletný prehľad prijatých správ s možnosťou odosielania individuálnych i skupinových hlásení. Funkcionalita modulu je prispôsobená pre obojsmernú komunikáciu medzi vodičom a dispečerom, ale aj medzi vodičmi navzájom. Súčasťou je tiež možnosť zasielania hromadných správ pre určené skupiny vodičov. Pre ešte lepšiu prehľadnosť aplikácia identifikuje stav správ – odoslané, doručené, prečítané či vymazané a zároveň zaznamenáva celú históriu komunikácie.

objavte ďalšie

"podmoduly"

Súčasťou modulu sú aj záložky Komunikácia a Prehľad, ktoré slúžia na vytváranie a odosielanie správ, poskytujú prehľadnú históriu komunikácie spolu s jednoduchým a intuitívnym vyhľadávaním, filtrovaním či triedením správ.

moduly komunikácia

Podmodul, ktorý umožňuje vytvárať a odosielať správy pre vodičov. V zozname je prehľadne zobrazená história komunikácie spolu s identifikáciou stavu odosielania, či doručenia. Prehľadné triedenie a zoskupovanie podľa konkrétnych vozidiel, kam boli správy odosielané.

Podmodul, kde v časovom slede môžete filtrovať a triediť správy. Z podmodulu môžete reagovať na správy od vodičov, vyberať zo zoznamov a riešiť prípadné doplnenia informácií pre vodičov, alebo správy preposielať. Tak, ako ste zvyknutí z mobilných telefónov.

objavte

funkcie

Textové správy tak, ako ich poznáte z mobilného telefónu. Objavte efektívny a komfortný spôsob komunikácie v prípadoch, keď potrebujete odoslať potrebné informácie vodičovi, prípadne ich potrebujete zmeniť alebo doplniť. Komunikujte v reálnom čase a zároveň získajte dokonalý prehľad v histórii vašej komunikácie.

Využitie v odvetviach

Modul Komunikácia je určený pre jednoduchú, efektívnu a prehľadnú komunikáciu v reálnom čase. Užívateľský komfort podporujú funkcie vyhľadávania, filtrovania a zoskupovania správ.
Pre svoju komplexnosť a intuitívne užívateľské rozhranie je modul využívaný vo všetkých odvetviach dopravy a logistiky.

Pozrite si

Mobilné riešenie

Vďaka našej mobilnej aplikácii môžete modul Komunikácia používať kedykoľvek a kdekoľvek sa práve nachádzate. Prijímajte a odosielajte správy priamo zo svojho mobilného telefónu prostredníctvom intuitívneho rozhrania mobilnej aplikácie fleetware.

ukážka na telefóne
prehľad

modulov

Kľúčom k hladkému chodu vašej spoločnosti, správnym manažérskym rozhodnutiam a celkovému úspechu vášho biznisu je získanie a následná analýza najdôležitejších dát o vašich vozidlách. Fleetware vám ponúka nielen prístup k týmto dátam, ale tiež komplexné zastrešenie a zjednodušenie všetkých štandardných aj individuálnych procesov pri správe vozového parku vo vašej spoločnosti.

riešenie

Štandard

riešenie

Plus

riešenie

Prémium

kontaktný formulár

*tieto polia sú povinné