Skip to content
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
riešenie

Online

Modul Online slúži na prehľadné sledovanie všetkých vašich objektov v reálnom čase. Hlavnú časť tohto modulu tvorí panel Online, prostredníctvom ktorého môžete sledovať aktuálnu polohu objektov na interaktívnej mape spolu s doplnkovými informáciami o ich aktuálnom stave. Súčasťou panelu Online sú tiež hlavné ovládacie prvky pre prácu s objektmi a možnosti zapnutia alebo vypnutia doplnkových panelov Detail, Udalosti, Správy a Užívateľské oblasti.

Funkcie modulu Online boli navrhnuté s cieľom, aby bolo možné intuitívne používať systém fleetware aj pre desiatky či stovky vozidiel. Preto sú monitorované objekty zoradené do prehľadnej stromovej štruktúry tvorenej skupinami a k nim prislúchajúcimi objektami, naviac s možnosťami vyhľadávania či filtrácie.

objavte

funkcie

Modul slúži k sledovaniu stavu a polohy objektov v reálnom čase s možnosťami filtrovania, vyhľadávania a zobrazovania vozidiel či skupín objektov. Pre individuálne nastavenia sú k dispozícii aj ďalšie zásuvné panely.

Využitie v odvetviach

Modul Online je určený pre prácu s online dátami pre operatívne informácie alebo rozhodovanie. Užívateľský komfort podporujú funkcie filtrovania, vyhľadávania a zoskupovania objektov.
Pre svoju komplexnosť a intuitívne užívateľské rozhranie je modul využívaný vo všetkých odvetviach dopravy a logistiky.

Pozrite si

Mobilné riešenie

Naša mobilná aplikácia vám ponúka možnosť, ako využívať funkcie modulu Online kedykoľvek a kdekoľvek. Priamo vo svojom mobilnom telefóne môžete mať k dispozícii mapu zobrazujúcu aktuálnu polohu a stav vašich objektov, rovnako ako aj prehľadný zoznam všetkých objektov s možnosťou zoskupenia alebo filtrácie vozidiel, ktoré sú práve v jazde.

mobil - online
ukážka na telefóne
prehľad

modulov

Kľúčom k hladkému chodu vašej spoločnosti, správnym manažérskym rozhodnutiam a celkovému úspechu vášho biznisu je získanie a následná analýza najdôležitejších dát o vašich vozidlách. Fleetware vám ponúka nielen prístup k týmto dátam, ale tiež komplexné zastrešenie a zjednodušenie všetkých štandardných aj individuálnych procesov pri správe vozového parku vo vašej spoločnosti.

riešenie

Štandard

riešenie

Plus

riešenie

Prémium

kontaktný formulár

*tieto polia sú povinné