Preskočiť na obsah
objavte

Špeciálne moduly

Zamestnanci majú k dispozícii hardvér, prostredníctvom ktorého sa môžu v prípade núdze ihneď spojiť s dispečingom. Operátor následne dokáže za pomoci softvéru fleetware okamžite identifikovať a lokalizovať daného zamestnanca. Súčasťou riešenia je tiež možnosť obojsmernej alebo „tichej“ jednosmernej komunikácie s dispečingom v prípade nebezpečenstva, podrobný prehľad o prejdených lokalitách a dodržaných okruhoch pri obhliadkach či nástroj na spätné vyhodnotenie jednotlivých zásahov.

Online
Zobraziť viac


Sledovanie vozidiel v reálnom čase s informáciami o chode motora, rýchlosti, polohe či type jazdy.

➤➤➤

Kniha jázd
Zobraziť viac


Analyzovanie jázd za zvolené obdobie pre konkrétne vozidlo s podrobnými informáciami o nákupoch.

➤➤➤

Offline
Zobraziť viac


Prierez aktivít v priebehu celého dňa. Všetky informácie o aktuálnom stave objektu aj na mapovom podklade.

➤➤➤

Analýza objektov
Zobraziť viac


Detailný prehľad priebehu jazdy, či jázd spolu s informáciami o aktivácii sledovaných vstupov. Všetko s prehľadom o stave a hladine PHM.

➤➤➤

Komunikácia
Zobraziť viac


Zobrazuje kompletný prehľad došlých správ s možnosťou zasielania individuálnych i skupinových hlásení.

➤➤➤

Výkony vodiča
Zobraziť viac


Sumárne mesačné vyhodnotenie jázd vodiča v štruktúre služobných km, súkromných km, stavov nádrže na konkrétnych vozidlách.

➤➤➤

Reporty
Zobraziť viac


Prehľadný zoznam štandardných, manažérskych aj vlastných reportov. Výstupy môžete exportovať do rôznych formátov XLS, PDF, XML.

➤➤➤

incidenty
Zobraziť viac


Správa incidentov od neštandardných činností a udalostí až po úzko špecifické podmienky dodržiavania parametrov výkonu vozidla.

➤➤➤

Predošlé
Ďalšie

Hardwérové riešenie

FoB

Fleet on Board

Poskytnite komfort vlastným ľuďom vďaka inteligentnejším nástrojom na správu denných aktivít

Prehľadné informácie, ktoré pomôžu znižovať náklady pomocou sledovania KPI. Náš systém ponúka rozsiahlu škálu modulov, ktoré sa ľahko prispôsobia vašim konkrétnym potrebám.

FOB vseobec
fleet on board
pozrite si

mobilné riešenie

Získajte okamžitý prístup k prehľadu vlastných objektov, pripomienkam servisu, nahratiu nákupov, prehľadu incidentov a mnohé iné. Zjednodušený pohľad s dôležitými funkciami pomáha všetkým vodičom, technikom či dispečerom efektívnejšie obhospodarovať svoje denné aktivity.

Pohodlné riešenie vo vrecku

integrácie

Zlepšite vlastný výkon a znížte mesačné prevádzkové náklady vďaka jednoduchej integrácii a ľahko prístupnému prevádzkovému prehľadu. Naše inteligentné softvérové riešenie priamo komunikuje s aplikáciami, systémami a poskytovateľmi služieb.

spoznajte aj ďalšie

odvetvia

kontaktný formulár