Skip to content
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
odvetvie

SBS, polícia

Pri vývoji funkcionalít určených pre políciu a SBS bola pre nás kľúčová stopercentná spoľahlivosť a maximálna bezpečnosť nášho systému. Našim cieľom bolo priniesť riešenie, ktoré umožní reagovať na nepredvídané situácie v čo najkratšom čase a zároveň výrazne zvýši bezpečnosť zamestnancov pri výkone ich práce.

objavte

Špeciálne moduly

Zamestnanci majú k dispozícii hardvér, prostredníctvom ktorého sa môžu v prípade núdze ihneď spojiť s dispečingom. Operátor následne dokáže za pomoci softvéru fleetware okamžite identifikovať a lokalizovať daného zamestnanca. Súčasťou riešenia je tiež možnosť obojsmernej alebo „tichej“ jednosmernej komunikácie s dispečingom v prípade nebezpečenstva, podrobný prehľad o prejdených lokalitách a dodržaných okruhoch pri obhliadkach či nástroj na spätné vyhodnotenie jednotlivých zásahov.

Online
Read More


Sledovanie vozidiel v reálnom čase s informáciami o chode motora, rýchlosti, polohe či type jazdy.

➤➤➤

Kniha jázd
Read More


Analyzovanie jázd za zvolené obdobie pre konkrétne vozidlo s podrobnými informáciami o nákupoch.

➤➤➤

Offline
Read More


Prierez aktivít v priebehu celého dňa. Všetky informácie o aktuálnom stave objektu aj na mapovom podklade.

➤➤➤

Analýza objektov
Read More


Detailný prehľad priebehu jazdy, či jázd spolu s informáciami o aktivácii sledovaných vstupov. Všetko s prehľadom o stave a hladine PHM.

➤➤➤

Komunikácia
Read More


Zobrazuje kompletný prehľad došlých správ s možnosťou zasielania individuálnych i skupinových hlásení.

➤➤➤

Výkony vodiča
Read More


Sumárne mesačné vyhodnotenie jázd vodiča v štruktúre služobných km, súkromných km, stavov nádrže na konkrétnych vozidlách.

➤➤➤

Reporty
Read More


Prehľadný zoznam štandardných, manažérskych aj vlastných reportov. Výstupy môžete exportovať do rôznych formátov XLS, PDF, XML.

➤➤➤

incidenty
Read More


Správa incidentov od neštandardných činností a udalostí až po úzko špecifické podmienky dodržiavania parametrov výkonu vozidla.

➤➤➤

Previous
Next

Hardwérové riešenie

FoB

Fleet on Board

Poskytnite komfort vlastným ľuďom vďaka inteligentnejším nástrojom na správu denných aktivít

Prehľadné informácie, ktoré pomôžu znižovať náklady pomocou sledovania KPI. Náš systém ponúka rozsiahlu škálu modulov, ktoré sa ľahko prispôsobia vašim konkrétnym potrebám.

FOB vseobec
fleet on board
pozrite si

mobilné riešenie

Získajte okamžitý prístup k prehľadu vlastných objektov, pripomienkam servisu, nahratiu nákupov, prehľadu incidentov a mnohé iné. Zjednodušený pohľad s dôležitými funkciami pomáha všetkým vodičom, technikom či dispečerom efektívnejšie obhospodarovať svoje denné aktivity.

Pohodlné riešenie vo vrecku

integrácie

Zlepšite vlastný výkon a znížte mesačné prevádzkové náklady vďaka jednoduchej integrácii a ľahko prístupnému prevádzkovému prehľadu. Naše inteligentné softvérové riešenie priamo komunikuje s aplikáciami, systémami a poskytovateľmi služieb.

spoznajte aj ďalšie

odvetvia

kontaktný formulár

*tieto polia sú povinné